Połączenie sił to początek, pozostanie razem to rozwój, wspólna praca to sukces.

Henry FordKamil

Kamil Gradowski

Trener, konsultant i menedżer z wieloletnim doświadczeniem, który przeszedł ścieżkę kariery od sprzedawcy, poprzez bycie kierownikiem aż do objęcia stanowiska dyrektora odpowiadającego za sprzedaż samochodów w trzech salonach marki premium. Jako pierwszy w kraju uzyskał dla swoich salonów – nadawany przez centralę koncernu – tytuł Van ProCenter potwierdzający najwyższą jakość w organizacji sprzedaży i serwisu samochodów dostawczych. Prowadził wiele szkoleń produktowych i procesowych w branży automotive.

Wprowadzał szkoleniowo na rynek polski samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe. Wykształcenie trenerskie uzyskał w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Certyfikowawany trener koncernu Daimler A.G. dla którego prowadził szkolenia w Polsce, Niemczech, Hiszpanii i Portugalii. Doświadczenie biznesowe zdobywał na stanowiskach menedżerskich w firmach: Kulczyk Pon Investment Retail oraz MB Motors. Pracując w tej ostatniej został uhonorowany przez Mercedes-Benz Polska tytułem: Najlepszy Szef Sprzedaży Samochodów Dostawczych Mercedes-Benz. Obecnie doktorant - w badaniach skupia się na tym, co kształtuje naszą tożsamość w XXI wieku.

Iwona

Iwona

Absolwentka Zarządzania na SGH. Doktorantka na Wydziale Bezpieczeństwa i Nauk Społecznych. Wieloletni praktyk i windykator dbający o bezpieczeństwo finansowe jednej z największych międzynarodowych korporacji budowlanych w Polsce. Odpowiedzialna za budowę i nadzór struktur oraz mechanizmów ściągalności i zabezpieczania należności. Podczas szkoleń prezentuje zagadnienia związane m.in. z weryfikacją kontrahentów, ubezpieczaniem transakcji handlowych, monitoringiem spłat oraz negocjacjami z dłużnikiem (debitor’s language). Uczy współodpowiedzialności za terminowy przepływ należności.

Andrzej

Andrzej

Psycholog, trener, coach. Certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej. Prowadzi szkolenia w psychoterapii grupowej NEST oraz superwizję indywidualną jako superwizor-aplikant Stowarzyszenia NEST. Dzięki bogatemu doświadczeniu pomaga uczestnikom w określeniu własnych mocnych i słabych stron, oraz aktywizuje do umiejętnego wykorzystania tej wiedzy w pracy zawodowej.

Marcin

Marcin

Trener, absolwent Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej, specjalista od opracowywania i wdrożeń polityki flotowej oraz zarządzania pojazdami firmowymi. Jego praktyczne doświadczenie zakupowe jako kierownika administracyjnego i fleet managera procentuje podczas warsztatów z technik negocjacyjnych oraz optymalizacji kosztów. Instruktor Safe & Eco Driving. Aktywny członek i prelegent-ekspert podczas konferencji Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych. Autor wielu artykułów w magazynach branżowych.

 

 

15181687 722881931198465 1902951773833382336 n

Andrzej

Doświadczony ekspert w zakresie bezpieczeństwa i logistyki. Uczestnik i organizator wielu programów szkoleniowych zarówno dla dużych koroporacji jak i dla firm z sektora MŚP. Nadzorował i realizował projekty zarówno w Polsce i zagranicą (Niemcy, Hiszpania). W naszej firmie zajmuje się szeroko rozumianą logistyką oraz technicznymi aspektami realizacji szkoleń i eventów.